Uncategorized

TERMETI

Cfare duhet te beni sa here që të jeni ne gjendje ankthi dhe te demoralizuar nga situata e krijuar ne […]

Kulacka

Mosha 12 muajsh Perberesit 1 gote qumesht/kos 1 veze 500 g miell kripe (maje luge te vogel) Përgatitja Perziejme te […]