Uncategorized

A është patatja e ëmbël një ushqim i mirë për fëmijët?

A mund të hanë bebet patate të ëmbla?  Bebet dhe patatet e ëmbla janë një “kombinim” i përsosur! Jo vetëm […]

BISKOTA PER DHEMBET

Mosha 6M+ PERBERESIT:▪️1 banane e pjekur▪️2 hurma arabie te bluara▪️200 gr miell Tershere▪️1/2 luge kardemomme (errez per arome)▪️1 luge gjalp […]