Trajnimi Baby Led Weaning

(16 shqyrtime nga klientë)

 54.99

Baby Led Weaning

Ne kete material do te gjeni te gjitha keshillat e nevojshme per te ndjekur kete metode ne menyre te pavarur vet ne shtepi me femijen tuaj.
Gjithcka qe duhet te dini per kete metode.
Teknikat kryesore baze.
Keshilla dhe detyra per tu ndjekur.

Kategori:

16 shqyrtim për Trajnimi Baby Led Weaning

 1. Erjola

  Super!

 2. Erjola

  Super si trajnim!

 3. Jonida

  Super trajnim

 4. Reti

  Shume e kenaqur nga rezultatet!

 5. Adela

  Trajnim shume i vlefshem.

 6. Ersida

  Trajnimi shume i vlefshem. Shume e kenaqur me arritjet.

 7. Merita

  Shume shume po shume e kenaqur faleminderit Gerta je engjell

 8. Bora

  Super trajnim

 9. Franceska

  Hallall cdo qindarke. Fale teje vajza ime filloi te ushqehej.

 10. Klara

  Super e kenaqur nga rezultati i trajnimit

 11. Evisa

  Jam shume e lumtur qe kam mbaruar trajnimin ne receta baby , ishte nje mini shkolle qe e kisha shume nevoje . Gerta eshte nje trajnuese e talentuar dhe si nene i besoj shume keshillave te saj . Gjithashtu ndihem e sigurt te plotesoj gjithe kerkesat e femijes gjate ushqyerjes .

 12. Bariona

  Jam duke ndjekur trajnimin e blw dhe kam bere nje zgjedhje shume te mire qe vendosa ta ndjek me Gerten kete trajnim. Ne jemi akoma ne fillimet tona dhe sigurisht qe kemi momentet tona te veshtira por Gerta nuk heziton ne asnje moment per tu pergjigjur pyetjeve te mia dhe per te me dhene keshilla shume te vlefshme. Gjithmone mirenjohese Gertes per komunikim e saj, keshillat, profesionalizmin dhe humanizmin e saj.
  Faleminderit Gerta per cdo moment qe harxhon nga koha jote per te me kthyer pergjigje dhe per te me dhene keshilla 🥰🥰😘😘

 13. Miranda

  Falemenderit Gerta per cdo keshille 🥰✨

 14. Marinela

  Trajnim qe jo vetem te meson se si femija te ushqehet ne menyre te pavarur, te pranoje ushqime te shumellojshme dhe per me teper te ushqehet shendetshem, por ne teresi te meson si te krijosh nje marredhenie te forte besimi dhe sigurie mes prindit dhe femijes. E super-rekomandoj per nenat e reja ♥️

  • @receta_baby.gv

   Te falenderoj shume!

 15. Elira

  Ne shqiperi informacinet mbi ushqyerjen jane te mangeta dhe jokoherente. Si nje mami e re, kisha nevoje te mesoja rreth metodes blw dhe vendosa te beja kete trajnim ne menyre qe te mesoja tim bir te ishte i pavarur ne tavoline, te kishte kontroll mbi sasine dhe mundesi perzgjedhjet, duke bere keshtu qe te rritet me besimin ne vete dhe jo i stresuar. E rekomandoj per te gjitha mamat qe pranojne te ndryshojne veten dhe te vetedukohen per te edukur femije me parimet qe fatkeqesisht munguan ne rritjen tone.

 16. Erda

  Jam duke ndjekur trajnimin BLW dhe deri tani jam shume shume e kenaqur me rezultatet. Gerta eshte nje ndihme e madhe per cdo nene te re qe fillon ushqimin e femijes se saj. Me ka ndihmuar qe te mos kem frike qe mbytet dhe ti besoj instiktit tim ne ushqyerjen e vajzes. Super keshilla per ndihmen e pare qe duhet ti dije cdo prind dhe jo vetem, por te gjithe ato qe kujdesen per femije. Faleminderit Gerta qe je e gatshme gjithnje te pergjigjesh e te na ndihmosh 🥰 e vleresoj shume

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.