Trajnimi Picky Eating

(5 shqyrtime nga klientë)

 69.99

Trajnimi ne grup – Picky Eating
Zhvillohet ne 5 seanca online në grup me mbikqyrje për një afat 2 mujor.
1 Konsultë falas mbas përfundimit të trajnimit, vlerësim i rezultateve.
Akes në guidën e plotë me menu & receta.

Kategori:

Informacion shtesë

Falas

1 Konsultë falas mbas përfundimit të trajnimit, vlerësim i rezultateve.

5 shqyrtim për Trajnimi Picky Eating

 1. Regina

  Super e kenaqur

 2. Silvjana

  Hi! Un jam nena e nje femije 3 vjecar qe cdo gje me ushqimin shkonte shum mire derisa erdhi nje moment nuk pranonim me ngjyrat dhe u bem nje “Picky Eating ” Perzgjedhes vetem neutral dhe fal zotit pash ne instagram faqen e Gertes Receta baby dhe nuk hezitova i shkrujta se ne nena kur behet fjal per shendetin e femijes jemi me skeptik dhe duam gjithmon me te miren dhe fal ndihmes se gertes dhe trajnimit te saj ne kemi arritur me hapa te vogla arrin suksese te medha .Ndaj jua keshilloj shum trajnimin nese dhe femija juaj esht nje perzgjedhes ushqimesh .Shum perqafime per ty e dashur Gerta dhe suksese sa me lart .Faleminderit

 3. Xhulia

  ❤️

 4. Megi

  Supeer! Shume informacione te rendesishme dhe mbi te gjitha Gerta pervec se shpjegon cdo gje me detaje eshte edhe shume e embel! 10 me 🌟

 5. Jesmina

  Super e kenaqur nga trajnimi picky eating.
  Gerta eshte me mira.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.