Embelsira per Femije

Mufinsa me kakao dhe mollë 

Mosha 10M+ Kohëzgjatja 25 minuta, Pjekja 190⁰C Sasia 12 copë PËRBËRËSIT : PËRGATITJA : 1. Përzieni vezët me sheqerin me […]

Cheesecake

Mosha 14M+ Cheesecake i shendetshme per femijet dhe te rritur PERBERESIT Per bazen:150 gr biskota pa sheqer,100 gr gjalp. Per […]