Liberthi im i Rutinave

(1 shqyrtim nga klient)

 4.99

Përshkrim

1 shqyrtim për Liberthi im i Rutinave

  1. Sara

    Super punim, i cili vërtetë e ndihmon fëmijën përmes aftësive kreative dhe motorike të zhvilloj aftësinë për të kryer detyrat e tij dhe të kuptoj më mirë të qenit i përgjegjshëm 👏🏻🤩❤️ faleminderit Gertushe!

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *