Guida ime e pare e nisjes se ushqimit 4-6M

(4 shqyrtime nga klientë)

 19.99

Guida ime e pare e nisjes se ushqimit

▫️Ne kete liber dixhital do te keni mundesi te keni te gjitha provat e para te bashkeshoqeruara me recetat perkatese si dhe keshillat e duhura per nje nisje te mbare te ushqimit te ngurte te femijes.

Përshkrim

 1. Guida e nisjes së ushqimit vjen si një paketë me:
  1. Një mini guidë me provat e para që duhet ti bëni fëmijës. Ku Janë të gjitha këshillat e një starti të duhur dhe mënyrën sesi.
  2. Një mini libër me receta në vazhdim pas provave të para. (Përgatitjen, Këshilla drejt vetushqyerjes dhe info shtesë për përbërësit).
  3. Një skemë ushqyerje për të ndjekur të gjitha ushqimet qe duhet ti Shtoni një pas një përgjatë muajve.
  4. Një rutinë për cdo muaj me oraret e përcaktuara të vakteve te ushqimit gjirit dhe jo vetëm.
  5. Një listë e 101 ushqimeve që duhet ti këtë provuar deri ne moshen 12M bashkangjitur me këshilla të metodes BLW.

4 shqyrtim për Guida ime e pare e nisjes se ushqimit 4-6M

 1. Aunela Stoli

  super

 2. Evisa

  Receta baby eshte nje shpetim per bebin dhe gjithe familjen , keshtu te gjithe hame njesoj dhe shendetshem . Faleminderit Gerta .

 3. SIMONA

  Si cdo nene kerkova me te miren per femijen tim , sepse ushqyerja eshte themel ne rritjen e shendetshme te femijes, e gjeta tek Receta Baby. Faleminderit Gerta! Suksese dhe bravo 👏!

 4. Xhesika

  Kjo guide eshte shpetim per te gjitha mamate e reja 😍 i love it and my baby loves it 🥰 and we love Gerta aswell xxx

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *