Libri me receta 6M+ deri 12M

(12 shqyrtime nga klientë)

 29.99

Libri me receta pas moshes 6M+ deri 12M
▫️Nje liber me disa menu javore per 3 vaktet kryesore.
▫️Larmishmeri recetash per ti siguruar femijes nje shumellojshmeri vlerash ushqyese qe i duhen cdo dite.
▫️Keshilla te vlefshme per cdo recete dhe per ushqyerjen ne pergjithesi.
▫️Shoqeruar edhe me informacione per vlerat ushqimore qe shume produkte permbajne ne 100 gram.
▫️Bazuar totalisht ne keshillat e metodes Baby Led Weaning per ti dhene mundesine femijes te kaloj ndryshimin nga purete ne ushqyerjen me copa ne menyre te pavarur.

▪️Shpjegime per perdorimin e librit:
Java e pare 7M
Java e dyte 8M
Java e trete 8-12M
Java e katert 8-12M

▪️Te gjitha recetat jane te vlefshme edhe mbi 12M nese jane ne nje teksture te pershtatshme

12 shqyrtim për Libri me receta 6M+ deri 12M

 1. Manuela Dinoshi

  Jeni me e mira per Recetat Babay 🥰👏

 2. Afrovita

  Me pelqejne shume garimet qe beni per femijet 😊

 3. Xhulia

  Receta te vlefshme dhe te pasura me elemente ushqimor qe i nevojiten femijes

 4. Dafina

  I vlefshem

 5. silva

  Te lumshin duart per cdo recete qe ke shkruar,nje ndihme e madhe per mamat 😍👏

 6. Medijana

  Libri eshte nje shpetim jete nuk ke nevojen te mendohesh qfar ti besh e hap librin dhe qdo gje e gatshme esht nje super liber sidomos per nenat e reja un jam tej mase e kenaqur qdo recet qe ja baj bebit e han kjo esht lumturia ime me e madhe 🤲🫶🌸❤️

 7. Teuta

  Ushtrime per bebe

 8. Teuta

  Faliminderit per ndimen edashur
  Sugjerimet tua,shpetim per mua 😘

 9. Anxhela

  Mire

 10. Fiorentina Gashi

  Dua te kem info mbi ushqyerjen e bebave

 11. Fiorentina Gashi

  Eshte hera para qe pash postimet dhe jam kurioze te di me shume

 12. Mira

  Pozitiviteti dhe perkushtimi jan primare te ty si person ndaj besoj ne ty ushqerjen e femijve te mi 🥰

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *