Home » Meso femijen te ha me Baby Led Weaning

Meso femijen te ha me Baby Led Weaning

 • Femija juaj vazhdon te ha akoma ushqimin ne teksture te imet pure? Edhe pse eshte 12M, 18M apo 2 vjec.
 • Keni frike ti jepni ne copa sepse mund te mbytet?
 • Sapo i bie nje cope e vogel direkt duket sikur do e nxjerr te gjithe ushqimin?
 • Deshironi te jeni te sigurta per cdo hap dhe keni nevoje per ndihme?
 • Nuk ha asgje ne copa vet por e ushqeni vetem ju?
 • I provon pak ushqimet dhe i hedh poshte?
 • Nuk pertypet por e kalon ushqimin direkt?
 • Keni degjuar per metoden Baby Led Weaning? A do donit ta mesonit femijen tuaj me te?

Jeni vetem nje klikim larg. Duke i siguruar femijes tuaj pavaresi ne ushqyerje e nje metode te sigurte per te kapercyer te gjitha keto pikepyetje me siper.

Blini tani trajnimin me metoden Baby Led Weaning dhe merrni programin qe permban:

 1. Si te ndihmoni femijet te vetushqehen
 2. Si ti mesoni femijes te vetushqehet i pavarur nga prindi duke mos perdorur metoden konvencionale vetem me luge.
 3. Si te punoni me femijen cdo dite duke ndojekur nje plan pune.
 4. Informacione per perberesit ushqimor.
 5. Lista e pazarit te produkteve qe duhet ti prezantoni femijes.
 6. Aplikimi i strategjive per tipet e ndryshme te problematikave te femijve me ushqyerjen
 7. Keshilla mbi ushqyerjen e shendetshme dhe gjithcka duhet te dini per ndihmen e shpejte.
 8. Sekrete te vogla qe bejne diferencen e madhe ne ushqyerjen e femijes.
 9. Ide per receta dhe menu e personalizuar me receta per te gjitha vaktet e shoqeruar me keshilla praktike.
 10. Video shpjeguese dhe demonstruese.
 11. Si te rrisni femije te lumtur dhe me konfident qe ushyerja te jete nje kenaqesi dhe argetim.

Trajnimi Baby Led Weaning

Ne kete material do te gjeni te gjitha keshillat e nevojshme per te ndjekur kete metode ne menyre te pavarur vet ne shtepi me femijen tuaj. Gjithcka qe duhet te dini per kete metode. Teknikat kryesore baze. Keshilla dhe detyra per tu ndjekur.

€44.99

Regjistrohu tani

11 Comments

 1. te gjitha keshillat e nevojshme ne kete material 😍

 2. Ndihem shume me fat qe bera nje trajnim te tillë me Gerten,mesova shume gjera qe nuk dija dhe që ndihesha e pasigurt per te filluar proçesin e ushqyerjes me femijen tim.Une personalisht jam shume e kenaqur nga ky trajnim.Perveç diskutimeve ne lidhje me temen kryesore si te nisim proçesin baby led weaning aty mesova dhe shume gjera te tjera shume te vlefshme per zhvillimin e femijeve tanë.Falenderoj zotin qe e bleva kete trajnim,tani jam me se e pergatitur per rrugetimin e gjate ne eksplorimin e ushqimeve.Gerta te shpjegon cdo gje me detaje dhe ti e mer informacionin te saktë dhe te plote.Do e sugjeroja te cdo nene,une ngela shumeeee e kenaqur,cdo gje ishte perfekte.Te falenderoj pa mas,ke bere nje pune te shkelqyer e dashur Gerta🥰❤😘

  • Stela une te falenderoj per cdo fjale. Eshte fat per mua te punoj me ne A kaq te sjellshme te dedikuara te palodhura. Jam e bindur qe ky rrugetim ka per te ecur me shume sukses sikurse edhe nisi. Te perqafoj 💋🙋🏻‍♀️

 3. Shume e kenaqur nga trajnimi,kuptova problematikat e femijes tim.Dhe pjeset ku un dihet te punoje me shume.Me e rendesishme ne kete trajnim pervec ushqyerjes,eshte dhe ndihma qe me ka dhene te kuptoj nevojat e femijes dhe si duhet ta ndihmoje.

  • Te falenderoj Irena. Vertete me vjen shume mire, qe ky trajnim te ka ndihmuar per te identifikuar ato pika qe duhen permiresuar. Kur e di problemin di dhe mjetet per ta zgjidhur me pas. Kenaqesi qe ishe pjese e ketij trajnimi! 💋

 4. Me pelqeu shum trajnimi.Jam shum e kenaqur cdo gje ishte perfete .Te falenderoj e dashur Gerta per punen e shkelqyer qe bere !

 5. Nje trajnim shume i nevojshme, pasi te ben te ndjehesh me kofidente ne kete eksperience te re. Do ja sugjeroja c’do nene te re (dhe jo vetem), pasi te meson shume per ushqyerjen, por edhe per te ndertuar bazat e nje komunikimi te mire me femijen. Nje faqe me nje suport te madh per nenat, ku informacioni eshte me bollek dhe komunikimi eshte shume i kendshem, duke te lene hapesire te konsultohesh here pas here kur ndjehesh e pasigurte.
  Eshte nje faqe te cilen une e sugjeroj me kenaqesi tek te gjithe mikeshat e mia dhe uroj qe komuniteti i nenave qe e ndjekin te rritet sa me shume 😊

 6. Nje trajnim qe ka sjell shume te mira ne familjen tone. Pervecse keshilla te vlefshme, seanca te shpjeguara me kujdes e detaje, receta teper te shijshme, edhe nje trajnuese e cila eshte e gatshme te ndihmoj kurdohere. Kam kryer dy trajnime me Receta Baby(Gerten) picky eater & BLW per te dy femijet dhe jam teper e kenaqur. Do ja rekomandoja cdo nene qe has probleme me ushqyerjen e femijes, pasi realisht me ane te trajnimit dhe vullnetit te mire, cdo gje mund te arrihet! Thank you 😍

 7. Ishte nje kenaqesi qe mora pjese ne trajnim per ushqimin e femijes tim. Per mua si nje nene e re mesova shume gjera te cilat me dhane siguri per ate cka un dua ti ofroj djalit tim. E ndjej veten shume me fat qe te gjeta 🥰😘🙏 ps: te dashura nena investoni duke marre pjese ne te tilla trajnime sepse jane te vlefshme per ju e per femijet tuaj. Mos degjoni me te vjetrit duke thene pse ne si ju kemi rritur ju cdo gje ka ndryshuar me kohen 😀

Lini një Përgjigje