Baby Led-Weaning by @receta_baby

Metoda me e aplikuar per ushqyerjen e femijes ne menyre te pavarur dhe konfidente.

Si duhet te nisni me kete metode:

Me shume info do te gjeni ketu

  1. Si ti prezantoni femijes me metoden Baby Led Weaning – Brokolin

2 Comments

  1. Shkurte Peka

    Te faleminderit shum per ndihmen e madhe qe na jep e dashur Njemije urime nga ne per ty dhe familjen tende 🤲🙏🥰🥰

Lini një Përgjigje