Recete me Qiqra

Mosha 8M+ (pa kripe)

Mosha 12M+ (me shume pak kripe)

Mosha 14M+ (ska nevoje te bluhet dhe rregullohet me pak kripe Himalaya)

QIQRAT – kane shume vlera ushqyese sidomos ne hekur dhe magnez.

Zien qiqrrat pasi i ke lene gjithe naten ne uje me 1 luge sode! Gjate zierjes ja nderron ujin disa here sepse shkuma qe krijohet i jep bebit gazra

Mund tua grijne femijeve ne blender pastaj mund ti shkoni pak buke te bere ne copa te vogla.

by mami Sonila

Lini një Përgjigje