Konsulte me Receta Baby

Flasim per ushqyerjen femijes, Por jo vetem!

Konsulto rutinen e ushqyerjes se femijes tuaj dhe cdo problematike tjeter lidhur me te.

  • 30 minuta konsulte per ushqyerjen e femijes dhe rutinen ne pergjithesi

Ju lutem rezervoni konsulten tuaj ne keto orare:

  • Te djele nga ora 20:00-22:00

Vlerësim: 5 nga 5.

Ju lutem mos anashkaloni, ne kemi nevoje te dime vleresimin tuaj! 😊

0047 40572662 Numri i kontaktit me Receta Baby

5 Comments

  1. Jeni nje faqe qe ja vlen te bdiqet keshillat e tua ja vlejn

  2. Pershendetje,
    Kerkoj te keshillohem me ju per bebin tim 9 muajsh

  3. Bebeta Kallaku

    Pershendetje , desha nje diete javore per bebin tim 12 muajsh

Lini një Përgjigje