Home » gatimeperfemije

Etiketë: gatimeperfemije

Recete me Qiqra

Mosha 8M+ (pa kripe) Mosha 12M+ (me shume pak kripe) Mosha 14M+ (ska nevoje te bluhet dhe rregullohet me pak […]

Panecakes

Panecakes per mengjes 🥞 Mosha 10M+ Përbërësit 3 te verdha veze 🥚🥚🥚 2dl miell ose 200gram (perdoret edhe miell integral) […]