MENU JAVORE (8-12 muajsh)

Te dashura nena ne kete postim do te mund te gjeni nje menu javore te plote per vaktet kryesore te ditës. Kjo menu nis prej moshes 8 muajsh deri 12 muajsh, periudhe kur mendohet qe femija eshte mesuar me te gjitha shijet e ushqimeve dhe eshte gati ti mireprese ato dhe te nis procesin e te pertypurit te ushqimit dhe te stimulimit per te ngrene me doren e vet.

Te gjitha recetat e kesaj menuje i gjeni në faqen e ketij blogu te Receta Baby.

Per pyetje apo sqarime mund te lini komentet tuaja ose dergoni mesazhe ne faqen ne Instagram @receta_baby #recetababy

Mos harroni ti beni SUBSCRIBE kanalit ne YouTube. Klikoni ketu.

4 Comments

  1. O shume falemiderit qe na vini kaq shume ne ndihme

  2. Pingback: Guida e Plote e Ushqyerjes se Femijes – nga @recetababy – Receta BABY

  3. Pingback: Fruta & Perime – Receta BABY

Lini një Përgjigje