Receta 1 – 6 Vjeç

Makarona me Salcice dhe Djathe te Bardhe

Mosha 12M+ Per 4 racione Koha 15 minuta Perberesit 350g makarona 200g salcice 150g domate qershi 100 gram djath te […]

Supe me Finok

Mosha 12M+ Pergatitja: Ziejme mishin (mundesisjt te kete kocka) Kaverdisim gjysem kokrre qepe, 2 thelpinj hudhra, cetekun e finokut te […]