Pure nga Fruta

Mosha 6M+

Perberesit:

  • 1/2 avokado
  • 1 koker kumbull
  • 1/2 molle e kuqe
  • 2-3 rrath 1 cm banane

Pergatitja:

  • Qero mollen dhe kumbullen, i prini ne copa dhe i vendosi te ziejne ne nje tenxhere ne uke ose me avull rreth 10 min
  • Hiq lekuren e avokados dhe copave te bananeve i prini ne copa dhe hidhni ne mikser.
  • Shtoni mollen dhe kumbullen e me pak uje nga zierja e tyre bej puren ne mikser

Ju befte mire!

Lini një Përgjigje