Menu për Moshën 12M+

(13 shqyrtime nga klientë)

 19.99

Libri i Menus me receta për moshën 12M+
Në këtë libër do të gjeni Menun javore për femijet e moshës 12M+ me të pesta vaktet e cdo dite të javës (Mengjeset, Paraditja, Dreka, Pasditja, Darka).
Cdo recetë shoqerohet edhe me këshilla dhe informacione referuar përgatitjes apo përbërësve në recetë.
Bashkëshoqeruar Menus Javore do të keni edhe kalendarin e këtyre recetave të përmbledhura në një poster.

Kategori:

13 shqyrtim për Menu për Moshën 12M+

 1. Anxhela Mihali

  Super e Kenaqur !

  • @receta_baby.gv

   Te falenderoj shume shume 💛

 2. Ida Vladi

  Per te folur per Gerten nuk do perfundoja asnjeher,pasi Gerta eshte personi me i vecant qe une kam njohur ne jeten time.po kaloja momente te veshtira me djalin qe 7 vite qe nuk me pertypej per arsye te shum situatave fizike qe kemi kaluar.para se te njihja Gerten po kaloja nje krize paniku se nuk po ja dilja dot por zoti ma solli Gerten ne jeten time ne momentin me te duhur per mua dhe i jam falenderuese pa fund per punen e saj dhe personalitetin e vecant qe ka ,me qetsin e saj te embel ma ka rrembyer zemren dhe kam fituar qetsin qe me mungonte .Gjithashtu me kthej deshiren dhe shpresen qe te kem femi te tjer se tashme e kam Gerten dhe nuk jam me vetem.nuk do rresht asnjiher ta falenderoj per punen e saj te mrekullueshme qe ben dhe do ja sugjeroja cdo Nene ta bej kursin me Gerten se do gjeni zgjedhjen per cdo problem qe ke ì me femijet tuaj.

  • @receta_baby.gv

   Te falenderoj une ty qe ne kete moment qe ti je ke gjetur kohen e mundesine te me shkruash mua kete feedback. Une ne cdo fjale tende kam marr shume mirenjohje, e fjalet e tua jane te ndjera. Jam me fat qe kam pas mundesi te te njihja e te punonim bashke Por edhe te ndertimin edhe kete miqesi. Perqafime💛

 3. Kristiana

  Ky libër eshte shumë i rëndësishëm dhe rezulativ i mbushur plot këshilla dhe sugjerime të vlefshme për një dietë të ekuilibruar dhe plot me përbërës të shëndetshëm për organizmin e shëndetit tuaj. Ja vlen ta keni si një aset të shtuar për fëmijën tuaj

  • @receta_baby.gv

   Te falenderoj per ket feedback te librit. Teper me vlere per mua! Shendet e vec bekime💛

 4. Ida

  Super

  • @receta_baby.gv

   💋

 5. Ida

  Recetat fantastike per bebet

  • @receta_baby.gv

   Te falenderoj dhe jam e lumtur qe ju pelqyen💛

 6. Anjeza

  Nje liber i shkruar me kaq perkushtim, eshte kenaqsi ta kemi ne gjuhen shqipe. Gatime te thjeshta, plot vlera ushqyese dhe e organizuar sipas diteve te javes, e cila na jep nje lehtim te madh per ne nenat! Pergezime per autoren!

  • @receta_baby.gv

   Te falenderoj shume nga zemra. Cdo fjale e thene prej jush eshte si nje gure i cmuar per punen qe une bej. Ti shijoni recetat e vetem shendet!

 7. Irsida

  Kam lexuar shume libra me receta per femije por asnje prej tyre nuk ka qene kaq i kompletuar dhe i plotesuar me gjithcka qe kemi nevoje ne nenat. Zakonisht librat e recetave kane thjesht receta …pa keshilla si te perdoren keto receta…kane receta pa shije ose te komplikuara. Ky liber nuk ka asnje nga keto problematika. Gerta faleminderit.

 8. Gerjana

  Super e kenaqur

 9. Ajshe

  Pershendetje Gerta
  Dje dhe sot kam gatuar recetat qe mora dhe te falemnderoj shum pasi djali hengri dhe mami u lumturua🥰Shum mire te sqaruara dhe te kuptueshme Aspak perberes te shtrejt, gjera qe na gjinden gjithmon ne shtepi.
  Faleminderit qe me lehtesove gatimin 😘

 10. Jonida hoxhaj

  Jam e re ne kete faqe.

 11. Manuela Dinoshi

  Super e kenaqur me librin dhe recetat Goca ime ha cdo gje pa naze fal jush 🥰🥰🙏

 12. Edona

  Shume e kenaqur me recetat❤️
  Te lumshin duart e dashur ❤️

 13. Alma

  Gerta faleminderit shume per librin. Nje liber shume i dobishem per te gjitha mamat. Cdo recete e sqaruar ne detaje. Djali po kenaqet me recetat dhe mami gjithashtu. Faleminderit e dashur❤️

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *