Menu për Moshën 12M+

(4 shqyrtime nga klientë)

 19.99

Libri i Menus me receta për moshën 12M+
Në këtë libër do të gjeni Menun javore për femijet e moshës 12M+ me të pesta vaktet e cdo dite të javës (Mengjeset, Paraditja, Dreka, Pasditja, Darka).
Cdo recetë shoqerohet edhe me këshilla dhe informacione referuar përgatitjes apo përbërësve në recetë.
Bashkëshoqeruar Menus Javore do të keni edhe kalendarin e këtyre recetave të përmbledhura në një poster.

Kategori:

4 shqyrtim për Menu për Moshën 12M+

 1. Gerjana

  Super e kenaqur

 2. Ajshe

  Pershendetje Gerta
  Dje dhe sot kam gatuar recetat qe mora dhe te falemnderoj shum pasi djali hengri dhe mami u lumturua🥰Shum mire te sqaruara dhe te kuptueshme Aspak perberes te shtrejt, gjera qe na gjinden gjithmon ne shtepi.
  Faleminderit qe me lehtesove gatimin 😘

 3. Manuela Dinoshi

  Super e kenaqur me librin dhe recetat Goca ime ha cdo gje pa naze fal jush 🥰🥰🙏

 4. Edona

  Shume e kenaqur me recetat❤️
  Te lumshin duart e dashur ❤️

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *