Artikujt e fundit

Ushqimet dhe pijet që duhen kufizuar tek bebet

Ushqimi i shëndetshëm ka të bëjë me ekuilibrin. Nuk është e nevojshme të shtoni kripë ose sheqer në ushqimin e […]

BISKOTA PER DHEMBET

Mosha 6M+ PERBERESIT:▪️1 banane e pjekur▪️2 hurma arabie te bluara▪️200 gr miell Tershere▪️1/2 luge kardemomme (errez per arome)▪️1 luge gjalp […]