Drithra me Molle dhe Shege

Mosha 6M+

Per vaktin e mengjesit ju duhet:

  • 1/2 molle e kuqe mesatare
  • 1 filxhan kokrra shege
  • Drithra per moshen 6M
Prijeni ne copa te vogla mollen.
Zijeni mollen 10 min
Qerroni shegen, e 1 filxhan kokrra shqypi per te përfituar leng shege
Pergatitni drithrat me uje te vaket qe zihet mollet ose me qumesht gjiri/formule
Perziejini te gjithe përbërësit sebashku dhe ju befte mire!

One Comment

  1. Pingback: MENU – Mosha 8M+ – Receta BABY

Lini një Përgjigje