Home » 8muajsh

Etiketë: 8muajsh

Pure me Perime 🍜

Mosha 8M+ Perberesit 1/2 patate e embel 50 g spinaq 1 filxhan kafe thjerreza te kuqe 1/4 luge caji cumin […]

MOSHA 8M+

Informacione dhe keshilla te vlefshme per ushqimet qe i fillohen fëmijës ne moshen 8 muajsh, te shoqeruara me receta dhe […]