Libri i gatimit sipas BLW

(6 shqyrtime nga klientë)

 45.99

Përshkrim

Nje liber me receta per 3 vakte te dites sips metodes BLW, te organizuara ne menu javore per moshat 6 muaj deri 6 vjec.

6 shqyrtim për Libri i gatimit sipas BLW

 1. Anita

  Nje Liber i cili me ka bere, aq te lehte anen e gatimit sa qe do ti jem falenderuese nga♥️♥️ Gerta Veliut, e cila eshte nje Nene nje grua aq e motivuar dhe e embel. Nje Liber i punuar me aq dashuri dhe me plot receta te shendetshme. Faleminderit zotit qe te takova drite✨✨

 2. Rea

  Libri i Gatimit BLW, eshte nje super liber te cilin ja rekomandoj te gjitha nenave. Permban 4 menu javore dhe nje shumellojshmeri recetash fantastike te cilat do ta bejne jeten tuaj me te lehte per sa i perket gatimit. Dhe per me teper femijet do te kenaqen duke shijuar ushqimin vet. :))

 3. R.Londo

  En bok jeg virkelig anbefaler !!! Jeg er veldig fornøyd med menyene og oppskriftene.
  Og det viktigste, nå vet jeg hva jeg skal lage til barna mine slik at de får alle næringsstoffene de trenger. Tusen Takk Greta !!!

 4. Eriona

  Mund te them qe libri i punuar nga Gerta eshte nje dashuri . Ka llojshmeri gatimesh per femijet , por jo vetem. Me ato recetat e saj mund te gatuajme dhe per te gjithe familjen duke i bere vaktet me te mira dhe per femijen. Duke pasur dhe menu javore e kam me te lehte dhe te menaxhueshme se cfare ti gatuaj gjithe javen duke marre te gjithe vitaminat qe i duhen cdo vakti per femijen. Faleminderit Gerta.

 5. SHELA

  Nje liber qe te lehteson jetesen, shume i vlefshem per nje larshmeri ushqimesh per femijen. Nje liber kryeveper qe cdo nen duhet te kete per femijen e vet. Shume faleminderit per perkujdesjen qe ke treguar per te na ndihmuar ne nenat.

 6. Maria

  Nje falenderim i madh per ty Gerta qe ke shkruar nje liber me dashurine dhe zemren e nje nene.Fale teje mund tju japim femijeve ushqime te shendetshme ,te kombinuara ne formen me te mire.Nje lehtesim shume i madh per nenat per te zgjidhur dilemat e ushqimit.Suksese Gerta ne kete rrugetim te bukur

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.