Libri: GUIDA IME E PARE E NISJES SE USHQIMIT me Receta Baby

Porosit provat e para te shoqeruara me recetat e pergatitjes dhe keshilla shtese nga @receta_baby dhe te punuara grafikisht nga @onaspoon.

Ne kete liber dixhital do te keni mundesi te keni te gjitha provat e para te bashkeshoqeruara me recetat perkatese si dhe keshillat e duhura per nje nisje te mbare te ushqimit te ngurte te femijes.

5 Comments

  1. Keta libra jane nje shpetim i vertete per nenat.Te orientojne,te mesojne,te japin pafund keshilla se si te nisni proçesin e ushqyerjes me femijet tuaji.Une personalisht jam shume e kenaqur,aty kam gjetur çdo informacion ne lidhje me ushqimin,shumellojshmeri recetash dhe hapat qe duhet te ndjek qe nga fillimi i ketij proçesi e ne vazhdim.E rekomandoj 100% te çdo nënë,eshte nje shpetim ta ben çdo gje me te lehte nuk e vret mendjen çfare ti pergatis sot çfare ti pergatis neser aty i gjen te gjitha gati.Faleminderit Gerta qe na e bene kete proçes me te thjeshte 🥰😘💋

    • Te falenderoj nga zemra! Qellimi im eshte pikerisht ky tju jap nenave sigurine e ketij procesi Por edhe tju sigurojme femijve menyren me te shendetshme! 🙏🏻😘

  2. super ndihme per ne nenat e reja.jam sh e knaqur nga recetat dhe nga menyra sesi shpjegohen.

  3. Kur vjen momenti per te filluar ushqimin femijes pavaresisht se mund te keshe 1 apo 2 femije, gjithmone do me te miren dhe nje fillim te mbare per ushqyerjen e shendeteshme dhe menyren e duhur te femijes. Une e gjeta te keta libra te cilet me dhane nje siguri per menyren si te nise ushqimin vajzes time por dhe si ta mesoj ate ne vazhdimesi te ushqehet vete. Me keta libra me ke dhene nje vetebesim por dhe nje rrugetim shume te paqet dhe te sigurt mua dhe vajzes time.
    Te falenderoj pafunde dhe ty Gerta per nje komunikim dhe sqarime qe ne nenat i kemi shpeshe dhe gjithmon. Tani po ecim drejte nje ushqyerje te shendeteshme dhe te duhur me udhezuesin me te mire. E rekomandoj 1000% keta libra dhe nuk do zhgenjeheni por do lumturoheni dhe lehtesoheni per menyren e ushqyerjes se femijes tuaj. Faleminderit😊

Lini një Përgjigje