PURE KUNGULLI ME MOLLE

Ne rastin e pures se kungullit veproni ne kete menyre:

  • Zieni me avull ne pak uje ose ne zierje te zakonshme ne nje ene me uje per 10 deri 15 min derisa te zbutet.
  • Futeni ne blender te perfitoni puren.
  • Per tja dhene femijes duhet ti shtoni 1 luge te vogel vaj ulliri dhe qe femija ta pranoj si shije, mund ti shtoni qumesht gjiri.

5 Comments

  1. Pingback: Guida e Plote e Ushqyerjes se Femijes per Here te Pare – @recetababy – Receta BABY

  2. Pingback: Menu 6M – Java e dyte – Receta BABY

  3. Pingback: Fruta & Perime – Receta BABY

  4. Pingback: MENU – Mosha 8M+ – Receta BABY

  5. Pingback: Fruta & Perime - Receta BABY

Lini një Përgjigje