PURE ME MANGO

♡ 6 muajsh deri 1 vjeç

♡ për 1 racion🍽

Përbërësit:

▪1 mango mestare e pjekur mirë

Përgatitja:
• Qërro mangon dhe prije në copëza të vogla dhe hidhe në një enë ku të përdorni mikserin për të përfituar konsistencën homogjene të frutit. (Mund ti shtoni edhe 1/2 banane).


👶🏻I bëftë mirë!

Pure Mango

Ju duhen receta te ndryshme me pure, i gjeni ketu receta puresh te tjera

2 Comments

  1. Pingback: Fruta & Perime – Receta BABY

  2. Pingback: Fruta & Perime - Naturetica Albania

Lini një Përgjigje