Etiketë: recetababyblog

Supë me lulelakër dhe bacon pule

Mosha 7M+ (teksturë e imët, 8M+ teksturë më kokrrizore) Koha : 25 minuta Sasia : 4 racione PËRBËRËSIT: • 1/2 […]