Konsultë për ushqyerjen me Gerta Veliu

(4 shqyrtime nga klientë)

 19.99

Një konsultë e plotë mbi të gjitha elementet dhe aspektet e domosdoshme për një ushqyerje të shëndetshme për femijën tuaj.
Cakto datën dhe orën

4 shqyrtim për Konsultë për ushqyerjen me Gerta Veliu

 1. Ailda

  Djali im15 muajsh nuk han asgje vetem me gji peshon 10kg e gjysem

 2. Suela

  Super

 3. Anifet Canebafto

  Gerta konsulta me ju me motivoj aq shume të falemnderoj për çdo këshillë tënden neve vazhdojm super

 4. Alma

  Gluten free

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund t’ju pëlqejnë edhe…