Mufinsa me Polent

Mufinsa me polent 12M+
Nje recete shume e shijshme dhe shume e shpejte vetem 20 minuta (5min pergatitja dhe 15 min pjekja)
☑️Perfekt per Finger Food

Perberesit
▫️2 veze▫️1dl miell ▫️2dl qumesht kokosi ▫️3dl miell misri/polent▫️2 luge caj pluhur pjekje▫️1 luge caj kripe Himalaya ▫️1 luge te madhe sheqer kafe/bimor ▫️3 luge te medha gjalp
🟡Perzien ne fillim vezet me qumeshtin, me pas shtohen perberesit nje nga nje dhe perzihen te gjitha sebashku.
🟡Pjekja ne 220 grade per 15 minuta

by @receta_baby

Please rate our website(e domosdoshme)

Lini një Përgjigje