Etiketë: salce

TAVË ME LULELAKËR DHE DJATHË

Mosha : 10-12M PËRBËRËSIT :– Për salcen e lulelakrës me djathë :‌2 thelpinj hudhra, të shtypura‌3 degëza trumëz të freskët […]