Etiketë: recetmefinok

Menu Ditore – 12 Muajsh e siper

Cfare duhet te haj nje femije mbi 12 muajsh gjate dites dhe sa vakte gjithsej?

Supe me Finok

Mosha 12M+ Pergatitja: Ziejme mishin (mundesisjt te kete kocka) Kaverdisim gjysem kokrre qepe, 2 thelpinj hudhra, cetekun e finokut te […]