Etiketë: Molle

Pure Spinaq me Molle

Mosha 7M+ Përbërësit: Spinaq 1/2 Molle e verdhe 1 lugë vaj ulliri Pergatitja: Lajme dhe qërojmë mollen dhe spinaqin Mollen […]