Etiketë: kek

Kek me Mollë dhe Bajame

Mosha : 12-14 M+ PËRBËRËSIT :‌300 gr miell‌300 gr melis ose 150 gr sheqer bimor/ekologjik‌2 lugë çaji pluhur pjekës ‌1 […]