Etiketë: Cheesecake

Cheesecake me Mango

Mosha 10-12M+ Per bazen:•200 gr biskota pa sheqer,•150 gr gjalp.Per kremin:•1/2 e nje mango,•1 veze,•1 luge sheqer kaf,•2 luge niseshte,•1 […]

Cheesecake

Mosha 14M+ Cheesecake i shendetshme per femijet dhe te rritur PERBERESIT Per bazen:150 gr biskota pa sheqer,100 gr gjalp. Per […]