Etiketë: #baby #recetaperbebe #ushqimeperfemije #recetababy #babyfood #healthyfood #healthybaby #allforbaby #muffins #muffins #recetababy #boronice #12muajsh #babyledweaning #blwshqip #pickyeating

TAVË ME LULELAKËR DHE DJATHË

Mosha : 10-12M PËRBËRËSIT :– Për salcen e lulelakrës me djathë :‌2 thelpinj hudhra, të shtypura‌3 degëza trumëz të freskët […]