Etiketë: recetablw

Omletë me kungull jeshil, mocarella dhe proshutë pule

Mosha 12M+ 🧾 PËRBËRËSIT • 1/2 kungull jeshil e grijmë në rende • 3 kokrra vezë i rrahim në një […]