Konsultë me pediatren Zerina Sheme

 15.00

1- Rritja dhe zhvillimi i fëmijës
2- Informacion dhe orientim më të saktë mbi diagnozat pediatrike.
3- interpretim i analizave të përgjithshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Konsultë me pediatren Zerina Sheme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *