Trajnim: Çelësi i sjelljeve në vaktet e ushqimit

 49.99

▪️SJELLJA si nje faktor i rendesishem qe sfidon prinderit, edukatoret ne kopshte, ato punojes ne qendra te ndryshme edukative me femije. Me Silvi Mihalin @qendraabawelovechildren
▪️USHQYERJA si nje nevoje e pare bazike dhe multifunksionale per mireqenien e shendetit tone fizik dhe mendor. Me Gerta Veliu @gerta.receta_baby

📌Dy tema shume te nevojshme qe kerkohet te jepet ekspertiza me e mire. Dhe kete jemi duke e sjell me shume profesionalizem per ju!
Te sjellim ato modele te duhura qe modelojne sjelljet dhe ndertojne marredheniet qe jane te orjentuara drejt nje mireqenie totale te qendrueshme, te sigurte, ushqyerje te larmishme dhe perhere te shendetshme.

• Trajnim 2 ditor, ne datat 20 & 21 Maj
• Ora 20:30-22:30 online ne ZOOM.

❇️Nese je prind, edukator, drejtues cerdhesh apo kopshtesh, mesues qe punojne me femije te moshave 1 vjec deri adoleshent ky trajnim eshte per ty.

Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trajnim: Çelësi i sjelljeve në vaktet e ushqimit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *