Trajnime per ushqyerjen

Dëshironi të rrisni femijë të shendetshem? Gjate trajnimeve do te merni te gjitha informacionet e nevojshme per nje ushqyerje te shendetshme.

Në grup ose individual

Zhvillohen online

Këshillim i duhur

Eksploroni listën e trajnimeve

Eksploroni listën e trajnimeve online dhe përzgjidhni më të përshtatshmin për ju dhe të voglin tuaj.
 • Trajnim: Çelësi i sjelljeve në vaktet e ushqimit

  Vlerësuar me 0 nga 5

  ▪️SJELLJA si nje faktor i rendesishem qe sfidon prinderit, edukatoret...

   49.99
  Trajnim Celesi i sjelljeve ne vaktet e ushqimit
 • Trajnimi Baby Led Weaning

  Baby Led Weaning Ne kete material do te gjeni te...

   59.99
 • Trajnimi Picky Eating

  Trajnimi ne grup – Picky Eating Zhvillohet ne 5 seanca...

   79.99

Arsyet pse ju duhet një trajnim mbi ushqyerjen:

 1. Femija juaj është problematik në ushqyerje?
 2. Qan përpara cdo ushqimi që i ofroni?
 3. Ju shqetëson sepse nuk merr mundimin as ta provoj?
 4. Nuk dini si ta mësoni të haje?
 5. Nuk mundet të haj me copa por vetëm të bluar?
 6. Ju ka shqetësuar dhe i ka kthyer vaktet e ushqyerjes në një stres me vete?

Më ndiq në Instagram


GERTA VELIU
Këshillim i ushqyerjes për bebe & fëmijë
Trajnime BLW & Picky Eating

Më ndiq në Instagram


GERTA VELIU
Këshillim i ushqyerjes për bebe & fëmijë
Trajnime BLW & Picky Eating

Çfarë thotë kush ka ndjekur trajnimet me "Receta Baby"

Une jam mami e nje djali 4 vjec, deri ne moshen 2 vjecare ishte nje femije i mbare edhe qe e shijonte shume ushqimin , pastaj ne nje periudhe te caktuar filloi te refuzonte cdo lloj ushqimi pervec qumshtit

Lexo më shumë

dmth e ktheu ne sjellje kte gje, qante uleriste kur behej fjala per ushqim ,nuk kishte kuriozitet per ta prekur per ta pare se cfare kishte ne pjate saqe une gatuaja 3 pjata te ndryshme (edhe ja pikturoja qe ti dukej terheqese) por perseri e cdo dite ishte nje deshtim.Padyshim kjo gje ndryshoi edhe nervat e mia si njeri u bera shume e padurueshme pasi u lodha duke pare tim bir qe rrinte 14 ore pa ngrene asgjee(esht nje femije qe nuk ha junk food)dhe kur une i ofroja dicka nuk e pranonte .Motra me sygjeroi faqen tende ne instagram edhe ku filluam trajnimin bashke edhe mund te them qe cdo gje ne bote mund te pranoja por qe im bir te ndryshonte kte nuk ma mbushte mendjen asgje ne bote. Nuk ishte e thjeshte por jo e pamundur.
Tashme fal teje , punes tende, sygjerimeve tua , idete te panumerta, une ja dola edhe im bir esht nje femije shembull edhe te gjithe si ne shkolle por edhe njerezit qe na rrethojne habiten e me thone cfare i ke bere . Shume faleminderit per perkushtimin edhe motivimin qe me ke dhene , nuk me mbetet gje tjeter te them pervec se pac sa me shume bekime e shendet ne jeten tende . Sinqerisht Faleminderit !

Fjoralba Drazhi

Me vjen mire qe keshillat e tua me ndihmuan aq shume per vajzen. Nga nje femije qe nuk prekte as nje gje me dore dhe ta fuste ne goje ne nje femije qe mundohet ti provoje te gjitha

Enxhi Dautllari

Këtë e pëlqejnë %d blogues: