Libra online me receta për të vegjlit tuaj

Dëshironi të rrisni femijë të shendetshem? Në këto libra gjeni receta të ndryshme për bebat dhe fëmije.

Lehtësisht të aksesueshëm

Cmime të leverdisshme

Shoqëruar me kalendar

Eksploroni listën e librave

Eksploroni listën e librave online dhe përzgjidhni më të përshtatshmin për ju dhe të voglin tuaj.

 • Liberthi im i Rutinave

   4.99
 • Guida ime e pare e nisjes se ushqimit 4-6M

  Guida ime e pare e nisjes se ushqimit Ne kete liber dixhital do te keni mundesi te keni te gjitha...

   19.99
 • Menu për Moshën 12M+

  Libri i Menus me receta për moshën 12M+ Në këtë libër do të gjeni Menun javore për femijet e moshës...

   19.99
 • Libri me receta 6M+ deri 12M

  Libri me receta pas moshes 6M+ deri 12M ▫️Nje liber me disa menu javore per 3 vaktet kryesore. ▫️Larmishmeri recetash...

   29.99

Përse ju duhet një liber online me receta?

 1. Merni shumëllojshmëri ide recetash
 2. Këshilla mbi përbërësit me specifikimet e nevojshme
 3. Kujdesi për ushqyerjen
 4. Krijoni një rutinë të shëndetshme

Më ndiq në Instagram


GERTA VELIU
Këshillim i ushqyerjes për bebe & fëmijë
Trajnime BLW & Picky Eating

Më ndiq në Instagram


GERTA VELIU
Këshillim i ushqyerjes për bebe & fëmijë
Trajnime BLW & Picky Eating

Çfarë thotë kush ka blerë librat nga "Receta Baby"

Keta libra jane nje shpetim i vertete per nenat. Te orientojne, te mesojne, te japin pafund keshilla se si te nisni proçesin e ushqyerjes me femijet tuaji.

Lexo më shumë

Une personalisht jam shume e kenaqur, aty kam gjetur çdo informacion ne lidhje me ushqimin, shumellojshmeri recetash dhe hapat qe duhet te ndjek qe nga fillimi i ketij proçesi e ne vazhdim. E rekomandoj 100% te çdo nënë,eshte nje shpetim ta ben çdo gje me te lehte nuk e vret mendjen çfare ti pergatis sot çfare ti pergatis neser aty i gjen te gjitha gati. Faleminderit Gerta qe na e bene kete proçes me te thjeshte.

Stela Stara

Faleminderit per cdo link e cdo informacion qe me dergon te falenderojm pa mase te ndjekim dhe zbatojme recetat e tua cdo vakt nga libri e nga faqja e instagram me dashuri te urojme larte e me lart ne jeten tende

Shkurte Peka

Rutina ditore e femijes

Merr rutinen e vakteve te ushqimit, qumeshtit dhe aktivitetit te dites, moshat 6M deri 6 vjec.

We respect your privacy.
%d