Rezultatet e kërkimit për:
Omlet

Omletë me kungull jeshil, mocarella dhe proshutë pule

Mosha 12M+ 🧾 PËRBËRËSIT • 1/2 kungull jeshil e grijmë në rende • 3 kokrra vezë i rrahim në një […]

Lexo më shumë

Omlet me kungull jeshil & borzilok

Mosha 10M+ Perberesit 1 veze Djathe mozzarella 1/2 kungull i grire ne blender 1 luge miell 2 luge qumesht 1 […]

Lexo më shumë